Otwarcie sezonu żeglarskiego

W dniu 1 maja 2019 r. w Porcie Pętli Żuławskiej w Kątach Rybackich odbyło się Otwarcie Sezonu Żeglarskiego w Kątach Rybackich. Nasze stowarzyszenie jako organizator imprezy przy udziale Gminy Sztutowo, Szkoły Żeglarskiej ZIELONY RZEPA, UKS Tolkmicko, LOT Gminy Sztutowo i Gospodyń z Kątów Rybackich zapewniło odwiedzającym mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy!

Serdecznie dziękujemy współorganizatorom, partnerom, patronom i sponsorom, których listę prezentujemy poniżej, a przede wszystkim dziękujemy uczestnikom, którzy odwiedzili przystań w Kątach Rybackich.

Podczas otwarcia sezonu przeprowadzone zostały regaty dziecięce w klasie Optymist / Laser przy udziale zawodników z UKS Tolkmicko oraz Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Malborku. Po południu i wieczorem na scenie zaprezentował się dziecięcy zespół „Mała Mi” działający przy Bibliotece w Kątach Rybackich, zespół Czarownice i Ropuchy z wokalistką Eleonorą M. oraz w solowym występie Roman Puchowski.

W samo południe Przewodniczący Rady Gminy Sztutowo i Kierownik Muzeum Stutthof – dr Marcin Owsiński otworzył wystawę poświęconą dr Franciszkowi Kręckiemu, którą można było zwiedzać przez kolejne dni w punkcie informacji turystycznej w Kątach Rybackich (na terenie Muzeum Zalewu Wiślanego).

Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2019 Kąty Rybackie - oficjalny plakat imprezy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+48 667 171 780, +48 534 333 816
eureka.org@poczta.fm
Gdańska 55
84-240 Reda