Projekt e-Mocni

Nasze stowarzyszenie, jako partner ogólnopolskiego „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści” wraz z Urzędem Miasta Reda zaprasza mieszkańców gminy m. Reda na bezpłatne szkolenia z wykorzystania internetu w życiu codziennym.

Przygotowaliśmy zestaw szkoleń z myślą o różnych grupach mieszkańców, pomyślany tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W zależności od potrzeb można zdobyć wiedzę z obszaru finansów, edukacji, pracy i rozwoju zawodowego, relacji z bliskimi, edukacji, życia codziennego, zdrowia, ale też tematów związanych z odpoczynkiem i hobby, religią i potrzebami duchowymi oraz zaangażowaniem obywatelskim.

Tych, którzy chcą uczyć się w ustalonym wcześniej terminie, w grupie z innymi osobami, zapraszamy na szkolenia stacjonarne, organizowane przez e-Mocarza, czyli osobę która jest koordynatorem szkoleń w gminie. Chęć udziału w szkoleniach można zgłaszać mailowo, pisząc na szkolenia@eureka-pomorze.pl. Jeśli ktoś nie ma maila lub po prostu woli porozmawiać, warto zadzwonić pod numer: 534 333 816, umówić się na spotkanie, zapytać o zakres poszczególnych szkoleń i wspólnie ustalić, które z nich będą najbardziej przydatne dla konkretnej osoby. Szkolenia odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia EUREKA w Redzie przy ul. Gdańskiej 55.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Odbywają się w ramach projektu „e-Mocni: cyfrowe umiejętności, realne korzyści”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Gmina m. Reda dołączyła do tej inicjatywy jako jedna ze 101 gmin z całej Polski. Na szkoleniach stacjonarnych w Redzie będzie mogło przeszkolić się 120 osób. Zapraszamy!

Nasza e-Mocna – Romana Aziewicz podczas Dni Redy na stadionie MOSiR w dniu 16 czerwca 2019 r., gdzie prezentowaliśmy ofertę bezpłatnych szkoleń.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+48 667 171 780, +48 534 333 816
eureka.org@poczta.fm
Gdańska 55
84-240 Reda